Konec prokrastinace
Záznam webináře

MIDJOURNEY PRAKTICKY

Jak tvořit grafiku pomocí umělé inteligence? 12.10.2023

 • Jak funguje nástroj Midjourney a co potřebujete k jeho používání?
 • Jaké jsou požadavky pro využití Midjourney a jaké jsou s tím spojené náklady?
 • Co je to prompt a jak s ním pracovat pro dosažení nejlepších výsledků?
 • Jak efektivně pracovat se styly, emocemi a lokacemi?

Na webináři se dopodrobna seznámíte s nástrojem Midjourney, jeho funkcemi a možnostmi využití v praxi. Od praktických ukázek až po teoretické základy, získáte ucelený přehled o tom, co nástroj Midjourney nabízí a jak ho můžete využít.

vědecky podložené

know-how


vlastní

tempo
odkudkoliv,

kdykoliv
prezentace

a materiály


Slyšeli jste o nástroji Midjourney a chtěli byste se dozvědět, jak přesně funguje a jak ho můžete používat? Nechcete být jen jeho běžným uživatelem, ale chcete znát tipy a triky, jak z něj vytěžit co nejvíce? A jak ho opravdu efektivně využívat tak, aby vám skutečně ušetřil čas či finance?

Midjourney je nástroj umělé inteligence, který přijde vhod jak profesionálům v oboru grafiky, tak široké veřejnosti. Umožňuje vytvářet a stylizovat grafický obsah s přesností a flexibilitou na základě textového zadání. Pomocí Midjourney můžete experimentovat s různými styly, emocemi a lokacemi, a dokonce pracovat s vlastními grafickými podklady. 

Připravili jsme si pro vás webinář s marketingovou agenturou Ydeal, na kterém se zaměříme na reálné využití nástroje Midjourney v praxi a to jak pro profesionální grafiky, tak pro běžnou veřejnost. Teoretické základy doplníme o praktické ukázky a celou řadu příkladů, které přiblíží rozsáhlé možnosti tohoto AI nástroje.


Na webináři se konkrétně dozvíte:
 • Jak funguje nástroj Midjourney a co potřebujete k jeho používání?
 • Jaké jsou požadavky pro využití Midjourney a jaké jsou s tím spojené náklady?
 • Co je to prompt a jak s ním pracovat pro dosažení nejlepších výsledků?
 • Jak efektivně pracovat se styly, emocemi a lokacemi?
 • Jaké jsou pokročilé funkce Midjourney jako blending, permutace, repeat, tile, describe? A jak je využít?
 • Jaká jsou omezení a zakázaný wording při práci s Midjourney?
 • Jaké externí nástroje třetích stran mohou pomoci při práci s Midjourney?

Program webináře:

Blok 1: Úvod – Co je nástroj Midjourney, jak funguje a jak se vyvíjel? Co potřebujete k tomu, abyste nástroj mohli využívat a jaké jsou náklady?

Blok 2: Prompty – Co je prompt? Jak funguje? Jaké zvolit předvolby a nastavení pro optimální výsledky?

Blok 3: Práce se styly, emocemi a lokacemi – Jak na váhy, multiprompting a negativní prompting? Jak pracovat s externími daty a image to image prompting? Jak využívat funkce jako blending, permutace, repeat, tile, describe?

Blok 4: Parametry a techniky – S jakými parametry Midjourney pracuje? Jak na aspect ratio, kvalitu a stylizaci? Jak pracovat se seedy a využívat je efektivně? Jaká má Midjourney omezení a zakázaný wording?

Blok 5: Závěr – Příklady a externí nástroje třetích stran k efektivní práci s Midjourney, diskuse.

Na webináři se dopodrobna seznámíte s nástrojem Midjourney, jeho funkcemi a možnostmi využití v praxi. Od praktických ukázek až po teoretické základy, získáte ucelený přehled o tom, co nástroj Midjourney nabízí a jak ho můžete využít. Z běžného uživatele se stanete někým, kdo umí ovládat i pokročilé funkce, získáte tak konkurenční výhodu a vyšší hodnotu na budoucím trhu práce.


Webinář je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro středně pokročilé. Znalost programování není nutná.

Lektor


Alexander Bruna

Alexander Bruna je spoluzakladatel společnosti YDEAL.cz, která pomáhá klientům dosáhnout jejich cílů pomocí inovativních marketingových strategií využívající nejmodernější technologie. 

V poslední době se věnuje nástrojům umělé inteligence a jejich využití nejen v oblasti marketingu a pomáhá s jejich integrací pro velké i malé klienty z nejrůznějších segmentů. Filozofií agentury Ydeal je jít do hloubky, detailně analyzovat problém a přicházet s návrhy, které opravdu dávají smysl. Zajímá je kontext a vždy volí dlouhodobá řešení.