Konec prokrastinace
Záznam webináře

CO VÍ VĚDA O VZTAZÍCH

Jak budovat úspěšné partnerské vztahy díky emoční inteligenci? 02.11.2023

  • Co jsou podle studií hlavní principy ovlivňující spokojenost vztahu?
  • Co naopak vztahy nejčastěji poškozuje a dlouhodobě ničí? A co s tím můžeme aktivně dělat?
  • Jak komunikovat své potřeby, jak sdělovat zpětnou vazbu, tak aby padala na úrodnou půdu?
  • A jak se vyvarovat snahy „měnění“ druhého? Ale jak zároveň na vztahu pracovat, aby rostl? 

Pusťte si záznam webináře a naučte se praktické techniky, jak zvládat emoce ve vztahu, jak lépe komunikovat, dávat si zpětnou vazbu, ale i jak řešit konstruktivně konflikty, které již vznikly.

vědecky podložené

know-how


vlastní

tempo
odkudkoliv,

kdykoliv
prezentace

a materiály


Co odhalila věda, že jsou tajemství dlouhodobě úspěšných vztahů? Jak lépe komunikovat, sdělovat své potřeby a zpětnou vazbu? Jak uklidnit své emoce a emoce druhého a nedostávat se do vypjatých situací? A když hádka přesto vznikne, tak jak ji zvládnout konstruktivně, aby vztah netrpěl, ale dlouhodobě rostl?

Páry se často potýkají s neshodami, hádkami či naopak dusnem a „tichou domácností“ – v soužití dvou osob je to zcela přirozené. Nejsou-li však problémy správně řešeny, vztah se může dostat na tenký led. Výsledky současných vědeckých výzkumů ukazují, co můžeme dělat jinak a lépe.

Webinář s Paulou Fassati Ph.D., která má trénink Gottmanovy metody, vyvrací některé zakořeněné mýty o partnerské komunikaci a přináší praktické tipy, jak ve vztazích posilovat to dobré. Společná vize, znalost potřeb druhého, práce s emocemi a vytváření takzvaných „pozitivních interakcí“ jsou základními dovednostmi spokojených vztahů. Díky nim lze neshodami a těžšími situacemi proplout tak, aby vztahová loď neztroskotala, ale stabilně plula dál.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

  • Co jsou podle studií hlavní principy ovlivňující spokojenost vztahu?
  • Co naopak vztahy nejčastěji poškozuje a dlouhodobě ničí? A co s tím můžeme aktivně dělat?
  • Jak komunikovat své potřeby, jak sdělovat zpětnou vazbu, tak aby padala na úrodnou půdu?
  • A jak se vyvarovat snahy „měnění“ druhého? Ale jak zároveň na vztahu pracovat, aby rostl? 
  • Jak ve vztazích zvládat lépe emoce? Jak deeskalovat konflikty? A jak naopak propuklé konflikty konstruktivně řešit?
  • Jaké praktické nástroje vám mohou pomoci ke spokojenějšímu párovému životu?

Přijďte na webinář a naučte se praktické techniky, jak zvládat emoce ve vztahu, jak lépe komunikovat, dávat si zpětnou vazbu, ale i jak řešit konstruktivně konflikty, které již vznikly. Díky stabilnějšímu a harmoničtějšímu partnerskému vztahu pak získáte více klidu, spokojenosti a radosti ze společného růstu.

„Pokud pro vás laskavé jednání není přirozené, neznamená to, že jste nelaskavý člověk. Naše neschopnost dávat druhým skutečnou lásku bývá mnohdy způsobena pouze tím, že jsme se v tom necvičili.“

Gary Chapman

Lektor


Paula Fassati

Paula Fassati Ph.D. je lektorkou v oboru vztahového poradenství s doktorátem v oboru kulturní a sociální antropologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Je absolventkou tréninku Gottmanovy metody. V současné době také absolvuje psychoterapeutický výcvik. V minulosti absolvovala koučovací a mindfulness výcvik (MBSR) a nespočet kurzů o vztazích a výchově.

V konzultacích pomáhá partnerům zlepšit komunikaci mezi sebou a rodičům lépe řešit situace s dětmi. Při své práci se zaměřuje na rozvoj emocionální inteligence, laskavosti, komunikace a mindfulness (všímavosti).