Kreativní myšlení
Záznam webináře

Kreativní myšlení

Kde vzít nápady a jak z nich vybrat ty nejlepší?

  • Máte spoustu myšlenek a neumíte se rozhodnout, kterou rozvinout?
  • Neumíte myslet tzv. out of the box?
  • Váš vnitřní kritik vás nenechá vaše nápady rozvinout dál?
  • Chcete přemýšlet neotřelým způsobem?

Naučte se přemýšlet kreativně tak, abyste se nebáli ani těch nejoriginálnějších řešení na všechny výzvy.

vědecky podložené know-how

vědecky podložené

know-how

vlastní tempo

vlastní

tempo

odkudkoliv, kdykoliv

odkudkoliv,

kdykoliv

prezentace a materiály

prezentace

a materiály

Kreativita není ani tak o talentu, jako spíš o způsobu myšlení. Nemusíte se s ní tedy narodit, ale je potřeba pro ni vytvořit prostor s vhodnými podněty. I vás může políbit múza, když jí k tomu dáte příležitost. Na druhou stranu ale ne všechny originální nápady stojí za realizaci, a některým byste se měli vyhnout obloukem. Jak ale rozeznat ty skvělé od odpadu?

Kdo by neobdivoval vrcholné umělce a jejich mistrovská díla? Nebo spíš vzdáváte hold úspěšným podnikatelům, kterým se podařilo elegantně vyřešit nějaký zapeklitý problém, a nakonec celou prekérní situaci otočit v něco pozitivního? Ať už vás bere umění anebo management, tak se vaši hrdinové mohou z venku jevit jako nedostižní géniové. Skutečnost je ale trochu složitější.Na webináři se konkrétně dozvíte:
  • Kdy a jak vzniká kreativita?
  • Co vaši tvořivost drží zkrátka a jak to odbourat?
  • Jak vytvořit inspirativní podmínky a vymyslet toho víc než dřív?
  • Jak při tvorbě efektivně pracovat s lidmi, omezeními, chybami, ale především sám sebou?
  • Jak poznat, kterých nápadů se chytit, a které zahodit?


V záznamu webináře se dozvíte, v čem kreativita spočívá a kde se bere. Dozvíte se, jak pro ni vytvořit co nejvhodnější podmínky a jít jí naproti. Zároveň se naučíte, jak řešit zdánlivě neřešitelné problémy. Taky budete vědět, jak vyhodnotit jejich potenciál a otestovat je, abyste se zbytečně nespálili. 


Po zhlédnutí webináře budete mít mnohem víc nápadů na řešení díky popuštěné uzdě kreativity, zatočíte se svým vnitřním kritikem a získáte větší jistotu nejen při vymýšlení věcí, ale i při jejich realizaci.

Lektor

Lukáš Hána


Lukáš se v GrowJOB Institutu zaměřuje výhradně na rozvoj a šíření tématu kritického myšlení. Učí lidi pracovat s informacemi a dělat rozhodnutí podložená důkazy.

Založil a vede projekt #krimyš, v rámci kterého pořádá každý rok největší konferenci o kritickém myšlení v Evropě. Pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE a natočil sérii online kurzů pro Seduo.cz.

Absolvoval školení amerického Centra pro aplikovanou racionalitu (CFAR). Přednáší a školí v Evropě a Americe pro veřejnost, firmy, univerzity, ale třeba i zpravodajské služby.

Lukáš Hána

Přehled lekcí


  Záznam webináře
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení