Lepší spánek
Záznam webináře

Bolest z dětství

Jak s ní nakládat v dospělosti?

  • Bylo vaše dětství plné bolesti, chladu a nedorozumění a přesto se nevzdáváte naděje na spokojený život?
  • Přáli byste si být lepšími rodiči a cítíte, že něco ve vás potřebuje dohojit a zpracovat?
  • Odehrávají se ve vás silné poryvy emocí, kterým těžko rozumíte a potřebovali byste je lépe uchopit?

Pojďme společně zapracovat na tom, aby minulost byla skála, která podpírá vaši sebe-hodnotu, sebelásku a důvěru v dobré zítřky.

vědecky podložené know-how

vědecky podložené know-how

vlastní tempo

vlastní

tempo

odkudkoliv, kdykoliv

odkudkoliv,

kdykoliv

prezentace a materiály

prezentace

a materiály

Prvních pár let života má zásadní význam na to, jak vnímáme, prožíváme a zpracováváme další zážitky. Jsou to základy, ze kterých vyrůstá naše osobnost. A je to také voda, ve které plave naše mysl (duše). Sami v sobě často tápete? Prožíváte silnou vnitřní bolest a pocity odpojení, která nedávají smysl? Reagujete nepřiměřeně na určitý typ situací? Zažíváte často pocity zmatku nebo chladu? Je pro vás těžké a vysilující rozvíjet intimní mezilidské vztahy?

Zveme vás na fascinující výlet do vašich vzpomínek! Připravili jsme nový webinář s psycholožkou a psychoterapeutkou ve výcviku Olgou Vlachynskou. Paměť není pravda. A vy nejste pasivní pozorovatel. Paměť je to, jakým způsobem naše minulost ovlivňuje přítomnost. A vy jste režisér jejího vlivu. Jste člověk, který nejen že píše svoji budoucnost, ale dokážete i dát nový význam své minulosti.


Na webináři se konkrétně dozvíte:
  • Jak prožitky z ranného dětství ovlivňují náš život dnes a tady?
  • Co pro sebe můžu dělat, když jsem nedostala do vínku milující rodiče?
  • Co je to teorie citové vazby a proč je fajn mít o ní přehled?
  • Jak nepřenášet toxické vztahové vzorce na svoje děti?
  • Jak vytvořit sám v sobě soucitný a pečující prostor?

Lektor


Olga VlachynskáOlga Vlachynská je psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku, psychologii vystudovala ve španělské Seville. Provádí lidi křehkými životními situacemi tak, aby je se ctí zvládli a ještě na nich vyrostli. Fascinují ji příběhy klientů i výzkumy z oblasti psychoterapie. Snaží se propojovat svět terapie se světem lidí nejen na individuálních sezeních, ale i na přednáškách, workshopech a na sociálních sítích.

Pracuje také jako „psycholinka“ v rámci Lidi z Baru, který sdružuje několik podniků a firem. Olga v nich pracuje s jednotlivými manažery a šéfy týmů a využívá k tomu i svoje zkušenosti s psychologie. Její specialitou je pomáhat lidem v těžkých chvílích změnit jejich životní příběh k lepšímu.


Olga Vlachynská

Přehled lekcí


  Záznam webináře
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení