EDUmame
Vzdělávací portál EDUmame
je projektem GrowJOB Institute.


Konstantní vzdělávání je jediný způsob, jak dlouhodobě obstát na trhu práce, ale i v osobním životě.

Proto vám nabízíme širokou škálu online kurzů a záznamů přednášek, které vás mohou posunout na obou těchto rovinách.

Kontakt

Máte na nás jakýkoliv dotaz? Napište nám.


[email protected]

Provozovatel

GrowJOB s.r.o.

IČ: 28310888, DIČ: CZ28310888

www.growjob.com

Naše mise

Naší misí je měnit Česko k lepšímu pomocí vzdělávání v oblastech osobního a profesního rozvoje. Chceme účastníkům našich kurzů zjednodušit přístup ke kvalitním, vědecky podloženým informacím, podaným jednoduchou a hravou formou. V našich kurzech se vždy snažíme o to, aby si odnesli praktické nástroje, které můžete hned začít předávat do praxe.


Kdo jsme

Tento portál je projektem vzdělávacího institutu GrowJOB, který se od roku 2005 zabývá firemním vzděláváním a osobním růstem. Pod taktovkou zakladatele institutu, Petra Ludwiga, vyšla roku 2013 i kniha Konec prokrastinace, která se stala bestsellerem přeloženým do 21 jazyků. Na portálu EDUmame proto najdete témata, kterým se GrowJOB Institute a projekt Konec prokrastinace dlouhodobě věnuje.

jednoduše
Jednoduše

Věříme, že jednoduchost je pro vzdělávání klíčová.

prakticky
Prakticky

Vytváříme praktické nástroje, které pomáhají dostat teorii do praxe.

vědecky podloženo
Vědecky podloženo

Vše, co děláme stavíme na vědeckých výzkumech.

Petr Ludwig

Petr Ludwig


Petr Ludwig napsal knihu Konec prokrastinace, která je aktuálně s 20 překlady jednou z nejprodávanějších českých knih na světě. Český časopis Forbes ho v roce 2020 zařadil do žebříčku 30 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích.

Založil společnost GrowJOB a 15 let podniká v oblasti osobního rozvoje, leadershipu a vzdělávání dospělých.

Díky tomu vznikl i portál EDUmame.cz, kterého je zakladatelem.

Denisa Dědičová


Denisa je lektorka, konzultantka a spoluzakladatelka portálu EDUmame.cz.

Denisa má jednoduchou vizi: Lepší já, lepší svět. Proto je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde se věnuje školení témat, která nám pomáhají být tou nejlepší verzí nás samotných jak v osobním, tak profesním životě.

Těmto tématům se věnuje ve svých webinářích, ale také v rámci osobních konzultací, kde své klienty vede k tomu, jak na sobě dlouhodobě pracovat pomocí praktických nástrojů, které je učí používat.


Denisa Dědičová
Lukáš Havránek

Lukáš Havránek


Lukáš je konzultant a lektor. Součástí GrowJOB Institutu je od roku 2009.

V rámci lektorské práce patří mezi jeho nejbližší témata soustředění, pozornost, mindfulness a meditace. Tyto dovednosti chápe jako zásadní pro život v době digitální. V této oblasti nejvíce čerpá z pravidelných 7-10 denních meditačních retreatů v ústraní a také z vlastní každodenní praxe.

Je moderátorem a spoluzakladatelem nově vzniklého podcastu naHoru.tv. www.nahoru.tv.

Miroslava Škubalová


Mirka spolupracuje s GrowJOB Institutem od roku 2012, v rámci kterého se převážně věnuje tématům komunikace, řešení konfliktů a leadershipu.

Mirka vystudovala obor Právo a právní věda na Masarykově Univerzitě a je certifikovaný mediátor Asociace mediátorů ČR.

V rámci projektu Český mediátor se věnovala rozvoji a popularizaci mediace v České republice a zahraničí. Je spoluautorkou portálu Domluvme se.

Aktuálně nejčastěji s pracovními týmy řeší interní komunikaci a předcházení konfliktů.


Miroslava Škubalová
Lukáš Hána

Lukáš Hána


Lukáš se v GrowJOB Institutu zaměřuje výhradně na rozvoj a šíření tématu kritického myšlení.

Učí lidi pracovat s informacemi a dělat rozhodnutí podložená důkazy. Založil a vede projekt Krimyš, v rámci kterého pořádá každý rok největší konferenci o kritickém myšlení v Evropě.

Absolvoval školení amerického Centra pro aplikovanou racionalitu (CFAR). . Pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE

Přednáší a školí v Evropě a Americe pro veřejnost, firmy, univerzity, ale třeba i zpravodajské služby.

Paula Fassati


Mgr. Paula Fassati Ph.D., lektorka a konzultantka v oboru vztahového poradenství a výchovy dětí s doktorátem v oboru kulturní a sociální antropologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Založila projekt Lepší rodina, který se zaměřuje na témata partnerských vztahů, výchovy a práce s emocemi pomocí mindfulness.

Absolvovala koučovací a mindfulness výcvik (MBSR) a nespočet kurzů o vztazích a výchově. V konzultacích pomáhá partnerům zlepšit komunikaci mezi sebou a rodičům lépe řešit situace s dětmi.

Současně vede několikrát v týdnu dětskou montessori skupinu.

Paula Fassati