Osobní růst
Záznam konference

GrowJOB Fest 2022GrowJOB Fest je konference osobního rozvoje, kde můžete vidět to nejlepší z témat GrowJOB Institute v jednom záznamu.

Na konferenci GrowJOB Fest přednáší konzultanti projektu Konec prokrastinace. Během pěti hodin vám předají nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje, které můžete rovnou aplikovat ve svém každodenním životě pro zlepšení návyků a dovedností, jak doma, tak v práci. 

pečlivý výběr osobností

pečlivý výběr osobností

unikátní know-how

unikátní

know-how

7 lekcí, 7 řečníků

7 lekcí,

7 řečníků


vlastní tempo

vlastní

tempo


odkudkoliv,

kdykoliv

Řečníci a jejich přednášky


Speaker Petr Ludwig
Petr Ludwig

autor knihy Konec prokrastinace a podcastu Deep Talks, zakladatel vzdělávacího institutu GrowJOB, v roce 2020 zařazen do žebříčku Forbes 30 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích

UMĚNÍ VYKŘESAT SMYSL V PRÁCI: Jak najít svoje poslání a pracovní naplnění, které opravdu vydrží?

Proč je jednou z hlavních příčin nespokojenosti v práci nedostatek jejího smyslu? A jak se naučit tento smysl objevovat a celoživotně vybrušovat? Smysl v práci je jedním z nejdůležitějších témat pracovní kultury v 21. století. Téměř třetinu našich životů trávíme prací, a tak je opravdu ohromná škoda dělat něco, co nás nenaplňuje.

Speaker Denisa Dědičová
Denisa Dědičová

specialistka na téma osobní vize, osobní hrdost, spokoje- nost a inovace ve vzdělávání, zakladatelka módní značky Deedivine

POSILOVÁNÍ VLASTNÍ HODNOTY: Jak najít své silné stránky a obnovit či získat sebedůvěru?

Neumíte najít své silné stránky, nebo si myslíte, že žádné nemáte? Slova sebedůvěra a sebevědomí jsou vám cizí? Či jste sebevědomí bývali, ale někde se to zvrtlo? V dnešní době plné příběhů úspěšných lidí a neustálého porovnávání je jednoduché o sobě začít pochybovat. O svých silných stránkách, potenciálu či kvalitách. Je proto důležité na těchto aspektech pracovat dlouhodobě.

Speaker Lukáš Havránek
Lukáš Havránek

moderátor konference, HR manažer a konzultant GrowJOB Institute

KLÍČ K UDRŽITELNÝM NÁVYKŮM: Jak se u sportu netrápit a přesto cvičit efektivně?

Říká se „co bolí, to sílí“. Platí to však v rámci všech sportovních aktivit? I když chceme třeba hubnout, začít běhat či dlouhodobě udržet návyk s radostí? Lukáš se zaměří na jedny z nejčastějších omylů mezi začínajícími a středně pokročilými sportovci. Chybné chápání sportovních aktivit nejen, že může vést ke znechucení a zbytečnému přemáhání se, ale dokonce může být kontraproduktivní.

Speaker Miroslava Škubalová
Miroslava Škubalová

lektorka a konzultantka GrowJOB Institute, právnička, mediátorka a spoluautorka portálu Domluvmese.cz

MANUÁL ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ NA PRACOVIŠTI: Jak najít jejich příčinu a správnou strategii jak je vyřešit?

Vznikají vám na pracovišti neustále nějaké konflikty a vy nemůžete přijít na to, jak jim předcházet? Firmy si začaly uvědomovat, že lídři, kteří se vyhýbají konfrontaci, mají tendenci odkládat obtížná rozhodnutí a zhoršovat tak situaci. Ke konfliktům na pracovišti dochází každý den. Jaká je podstata těchto konfliktů? Jakou zvolit strategii a efektivně řešit tyto situace? To se dozvíte na této přednášce.

Speaker Paula Fassati
Paula Fassati

koučka a lektorka kurzů o zvládání stresu a emocí se zaměřením na výchovu a vztahy, momentálně podstupuje psychoterapeutický výcvik

ANATOMIE NEGATIVNÍCH EMOCÍ: Co se nám jimi mysl snaží říct a co s nimi dělat?

Cítíte často negativní emoce, ale nedokážete si vysvětlit proč? Chcete poznat, co vám negativní emoce chtějí sdělit? Na přednášce se Paula zaměří na takzvanou techniku “Focusingu”, která se soustředí na práci s emocemi a tělem a může vám pomoct odhalit, co vám emoce sdělují za informaci.

Speaker Adéla Plesnik Schicker
Adéla Plesnik Schicker

školitelka společností z žebříčku Fortune 500, zakladatelka Procrastination.com a spoluautorka knihy Konec prokrastinace

TAJNÁ ZÁKOUTÍ MOZKU: Jak využít náš mentální potenciál na maximum?

Věda o mozku toho ví dnes již mnoho, ale kolik toho víte vy? Jak tedy svůj mentální potenciál více uvolnit? A jak toho využít v osobním i pracovním životě? Během přednášky Adéla představí několik vědeckých konceptů, které ovlivňují naše každodenní reakce, rozhodování, motivaci ale i náladu. Díky tomu se tak naučíte využívat svou mozkovou kapacitu zase o něco lépe a praktičtěji.