Konec prokrastinace
Záznam webináře

MENTÁLNÍ MODELY

Jak zlepšit svoje vzorce myšlení v digitální době? 05.11.2023

 • Jakou roli hraje nastavení mysli v tom, jak vnímáme svět?
 • Jaké druhy nastavení mysli existují a jaký máte právě vy?
 • Jak funguje lidský mozek a jaká “kazítka” má v sobě zabudovaná?
 • Jak nastavení mysli ovlivňuje naše reakce na stres a jak je změnit k lepšímu?

Pusťte si záznam webináře a dozvíte se, jak rozpoznat ta nejdůležitějších evoluční kazítka a využít je ve svůj prospěch.

vědecky podložené

know-how


vlastní

tempo
odkudkoliv,

kdykoliv
prezentace

a materiály


Máte někdy pocit, že sami sebe brzdíte na cestě k úspěchu v osobním či pracovním životě? Chcete se naučit ovládat své myšlení a ne být jeho vězněm? A jak kultivovat dobré nastavení mysli a využít tak svůj potenciál naplno?

Člověk a jeho mysl se společně vyvíjeli po miliony let a vytvořili moderní svět tak, jak ho známe. Z evoluce si však s sebou mysl nese spoustu „kazítek“ – předpojatostí, chyb v myšlení nebo kognitivních zkreslení, která ovlivňují naše každodenní činy a rozhodnutí. A to někdy velmi negativně.

Připravili jsme pro vás webinář s Vojtěchem Hlaváčkem a Jiřím Kryštofem Jarmarem, zakladateli podcastu a projektu Brain We Are, v rámci kterého publikovali přes 200 epizod na témata jako je biohacking, mozek, mysl. V podcastu představují výběr toho nejlepšího, co opravdu může zlepšit váš život a prožívání.


Na webináři se konkrétně dozvíte:
 • Jakou roli hraje nastavení mysli v tom, jak vnímáme svět?
 • Jaké druhy nastavení mysli existují a jaký máte právě vy?
 • Jak funguje lidský mozek a jaká “kazítka” má v sobě zabudovaná?
 • Jak nastavení mysli ovlivňuje naše reakce na stres a jak je změnit k lepšímu?
 • Jak efektivně měnit nastavení mysli a s tím svůj mozek?
 • Jak využít ona kazítka ve svůj prospěch a snadněji tak dosahovat svých cílů?
 • Jaká nastavení mysli je dobré si kultivovat a jaká se naopak snažit změnit?

Na webináři se dozvíte, jak rozpoznat ta nejdůležitějších evoluční kazítka a využít je ve svůj prospěch. Zjistíte, jakou roli hraje nastavení mysli v tom, jak vnímáme svět, a jak své myšlení přepnout do lepšího nastavení. Porozumíte také těm nejužitečnějším mentálním modelům, které můžete využít v mnoha situacích včetně důležitých rozhodnutí, v seberozvoji či v práci.

LektorBrain We AreVojtěch Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar jsou dva biologové, studenti neurověd, ale hlavně zakladatelé podcastu a projektu Brain We Are, kde momentálně publikovali přes 200 epizod a 150 hodin záznamu našich mozků. Hovoří o tématech jako je biohacking, mozek, mysl a zpovídají vědce a osobnosti na české i mezinárodní scéně. Představují výběr toho nejlepšího, co během svých studií, zkoumání mozku, mysli, evoluce, praktické filosofie a psychologie prozkoumali a integrovali - to, co opravdu může zlepšit váš život a prožívání.