Záznam webináře

OPOUŠTĚNÍ KOMFORTNÍ ZÓNY

Jak se zbavit strachu a stát se hrdinou všedních dní?

  • Co je komfortní zóna a jak ovlivňuje naše myšlení a rozhodování?
  • Jak překonat strach z neznámého a začít podnikat kroky mimo naši zónu pohodlí?
  • Jak překonat vlastní stud a obavy z názorů druhých?

Pusťte si záznam webináře a získejte sebedůvěru a odhodlání jednat i v situacích, ve kterých jste dříve zamrzali.

vědecky podložené

know-how
vlastní

tempo


odkudkoliv,

kdykoliv


prezentace

a materiály


Chcete se zbavit strachu a studu, který vás doprovází v každodenním životě a zabraňuje vám žít naplno? Rádi byste získali odvahu odlišit se a vystoupit z řady? A jak se přestat obávat negativních názorů a soudů druhých a dělat to, co v hloubi duše opravdu chcete?

Většina důležitých činností v našem životě se nachází mimo tzv. komfortní zónu. Bez vykročení z této zóny by náš život byl velmi průměrný. Naopak vystoupením z ní získáme hodnotné nové zkušenosti i pestřejší zážitky a celkově spokojenější život.

Být každodenním hrdinou znamená opouštět svoji komfortní zónu a podnikat kroky, které vás posouvají směrem k vašim snům. Je to proces, který zahrnuje překonávání strachu, překážek a výzev a soustavné posilování své vůle a sebedůvěry. Být hrdinou neznamená, že musíte být bezchybní nebo neomylní, ale spíše jde o schopnost přijmout riziko, být odvážní a věřit si. 

Hrdinou se člověk nerodí, hrdinou se člověk stává a trénováním drobných skutků můžete posílit svou vůli a najít odvahu i k činům, na které jste si dříve netroufli.


Na webináři se konkrétně dozvíte: 
  • Co je komfortní zóna a jak ovlivňuje naše myšlení a rozhodování?
  • Jak překonat strach z neznámého a začít podnikat kroky mimo naši zónu pohodlí?
  • Jak překonat vlastní stud a obavy z názorů druhých?
  • Co je metoda kaizen, pravidlo tří vteřin či yes man přístup a jak tyto nástroje prakticky aplikovat ve svém životě?
  • Jak využít odvahu v zaměstnání, na volné noze, studiu, cestování i každodenním životě?


Na webináři získáte sebedůvěru a odhodlání jednat i v situacích, ve kterých jste dříve zamrzali. Dozvíte se, jaké nástroje můžete každý den používat pro trénink své odvahy a jak se stát oním každodenním hrdinou, který může být pyšný na svoje činy a žije život opravdu naplno.

Lektor

Barbora Vacková


Barbora je konzultantka a lektorka v GrowJOB Institute, kde vede brněnskou pobočku a zodpovídá za veřejná školení tématu Konec prokrastinace. Specializuje se na oblasti osobní efektivity, motivace, zpětné vazby a hodnotového leadershipu. Před osmi lety založila konference Leadership Praha a Leadership Brno, u které vede organizační tým a zároveň ji moderuje. V minulosti školila témata leadershipu a Konec prokrastinace ve firmách jako je Česká televize, Unicredit, Siemens a další.