Osobní růst
Záznam konference

Osobní růst 2020 FUTURE EDITION


Konference, která vám předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu. Hlavní misí konference je maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložené motivační fráze.

pečlivý výběr osobností

pečlivý výběr osobností

unikátní know-how

unikátní

know-how

9 lekcí, 9 řečníků

8 lekcí,

8 řečníků


vlastní tempo

vlastní

tempo


odkudkoliv,

kdykoliv

Řečníci a jejich přednášky


Speaker Petr Ludwig
Petr Ludwig

autor knihy Konec prokrastinace a podcastu Deep Talks, zakladatel vzdělávacího institutu GrowJOB, v roce 2020 zařazen do žebříčku Forbes 30 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích

Vášeň & vytrvalost

Petr Ludwig se zabývá převáděním vědeckých výzkumů do praxe. Je autorem bestselleru Konec prokrastinace, jedné z nejrychleji prodávaných českých knih současnosti s 20 dotisky a 100.000 výtisky, přeložené do 17 jazyků. Natáčí podcasty Deep Talks, kam si zve hodnotové osobnosti z české scény.

Speaker Josef Průša
Josef Průša

Josef založil Prusa Research v roce 2012 a aktuálně patří mezi nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední Evropě

Čas na změnu je teď

Josef založil Prusa Research v roce 2012 a aktuálně patří mezi nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední Evropě (Deloitte 2018) s růstem 17118 % za poslední čtyři roky. Jeho společnost Prusa Research v době koronavirové pandemie začala vyrábět štíty pro české zdravotníky.

Speaker Hana Fořtová
Hana Fořtová

Hana založila značku Frusack, jeden z nejúspěšnějších českých startupů. V roce 2018 se stala Top Ženou Česka v kategorii Startup

Udržitelnost: cíl bez cíle

Hana studovala medicínu, ze které před pěti lety dobrovolně odešla, aby založila značku Frusack, jeden z nejúspěšnějších českých startupů. V roce 2018 se stala Top Ženou Česka v kategorii Startup a absolvovala prestižní fellowship program YTILI zaštítěný U.S. Department of State a German Marshall Fund. Od roku 2019 vede ekologickou skupinu v rámci hnutí Youth, Speak Up, která působí na půdě PSPČŘ.

Speaker Martin Housenblas
Martin Housenblas

Martin Hausenblas je politik, podnikatel a filantrop.

Krize jako příležitost

Martin Hausenblas je politik, podnikatel a filantrop. Od roku 2014 je zastupitel města Ústí nad Labem (v letech 2014 až 2015 první náměstek primátora). Roku 2000 spoluzaložil firmu ADLER Czech, která je dnes jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. Dlouhodobý zájem o téma udržitelné dopravy ho přivedl ke spuštění populární aplikace Liftago, která propojuje pasažéry přímo s řidiči taxíků. V roce 2010 založil sdružení Podnikáme bez korupce. Založil stipendijní fond Renesance, který každoročně podporuje studenty z Ústeckého kraje vyjíždějící na zahraniční univerzity. 

Speaker David Pavlík
David Pavlík

Do června 2018 byl jeden z nejviditelnějších Čechů v Silicon Valley a manažer ve SpaceX. Teď působí v Brně v roli šéfa informačních technologií v Kiwi.com

Inovujte srdcem

Do června 2018 byl jeden z nejviditelnějších Čechů v Silicon Valley a manažer ve SpaceX. Po letech opustil pozici Software Automation Program Manager. Od července 2018 působí v Brně v roli šéfa informačních technologií v Kiwi.com, start-up, který do dubna letošního roku patřil k nejrychleji rostoucím technologickým firmám Evropy. Věnuje se také vnitřním procesům a zefektivňování chodu celé společnosti, která má v Brně 1000 lidí a téměř 2000 celosvětově.

Speaker Martina V. Kopecká
Martina V. Kopecká

Je duchovní v kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí. V roce 2013 byla zvolena zástupkyní Církve československé husitské do nejvyššího výboru Světové rady církví.

Cesta ven vede nitrem

Martina Viktorie vystudovala teologii a psychologii v kombinaci se speciální pedagogikou. V roce 2011 byla pokřtěna v Církvi československé husitské. Je duchovní v kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí. V roce 2013 byla zvolena zástupkyní Církve československé husitské do nejvyššího výboru Světové rady církví. Má několik let praxe v oblasti krizové intervence dospělých i dětí a má klienty v rámci rodinné terapie.

Speaker Tomáš Šebek
Tomáš Šebek

Chirurg s téměř dvacetiletou praxí. Účastnil se 6 misí s mezinárodní organizací Lékaři bez hranic.

Strach jako pohon

Chirurg s téměř dvacetiletou praxí. Účastnil se 6 misí s mezinárodní organizací Lékaři bez hranic. Byl 2x na Haiti, 2x v Afghánistánu, v Jižním Súdánu a Jemenu. Své zkušenosti popsal ve 4 knihách: Nebe nad Jemenem (2019), Africká zima (2017), Mise Afghánistán: Český chirurg v zemi lovců draků (2015), Mise Haiti - 5 měsíců s Lékaři bez hranic (2013).