Osobní růst
Záznam konference

Osobní růst 2023Konference, která vám předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu. Hlavní misí konference je maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložené motivační fráze.

pečlivý výběr osobností

pečlivý výběr osobností

unikátní know-how

unikátní

know-how

9 lekcí, 9 řečníků

8 lekcí,

8 řečníků


vlastní tempo

vlastní

tempo


odkudkoliv,

kdykoliv

Řečníci a jejich přednášky


Speaker Denisa Dědičová
Denisa Dědičová

lektorka a konzultantka GrowJOB, specialistka na téma osobní vize a budování sebedůvěry, zakladatelka módní značky Deedvine

SEBEPOZNÁNÍ A AUTENTICITA: Jak konečně najít sám sebe?

Tápete v tom, kdo jste, a co od života chcete? Máte pocit, že se měníte podle toho, co od vás vaše okolí a společnost očekává? Abyste se v sobě lépe vyznali, je dobré naučit se poznávat sami sebe. Zjišťovat, jací jsme, je dlouhodobý a nikdy nekončící proces, který je ale zásadní pro naše psychické zdraví a vytváření vztahů s ostatními.

Speaker Erika Eliášová
Erika Eliášová

úspěšná podnikatelka, přední česká influencerka, zakladatelka e-shopu Erika Fashion, který má obrat přes 250 milionů korun

ODVAHA TVOŘIT: Jak jít s kůží na trh?

Jak najít odvahu začít tvořit či podnikat v době sociálních sítí? Jak se obrnit proti všudypřítomným haterům a přestat se obávat negativních názorů a soudů druhých? A jak se nevzdat v těžkých začátcích, ale vydržet a dotáhnout projekty až do zdárného konce? Cílem přednášky je nakopnout vaši inspiraci a odvahu k realizaci svých vizí a plánů.

Speaker Petr Ludwig
Petr Ludwig

autor knihy Konec prokrastinace a podcastu Deep Talks, zakladatel GrowJOB Institute, časopis Forbes ho zařadil v roce 2020 do žebříčku 30 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítí

SPÁNEK JAKO SUPERSCHOPNOST: Jak z něj udělat svoji konkurenční výhodu?

60-80 % západní civilizace má dlouhodobě nedostatečný spánek, a dokonce 1 ze 3 lidí trpí spánkovou deprivací. Nedostatek spánku může vést k vyššímu riziku kardiovaskulárních onemocnění, vyššímu riziku úzkostí a depresí, neschopnosti se soustředit či regulovat emoce a celkově nižší kvalitě života. Naštěstí současná věda ví, jak spánek výrazně zlepšit.

Speaker Kristýna Skalická
Kristýna Skalická

nutriční koučka, zakladatelka projektu o zdravém životním stylu @tojidlo, autorka knih Neber to jídlo tak vážně I. a II.

VÝŽIVA A TRENDY: Vyšlo jíst normálně z módy?

V dnešní době je internet plný informací o tom, jak se správně stravovat, ale bohužel valná většina těchto výroků není podložená, a hlavně aplikovatelná na každého. A právě množství protichůdných rad může způsobit více škody než užitku, pokud člověk neví, jak mořem informací proplouvat.

Pojďte se naučit jíst zase normálně a zdravě.

Speaker Brain We Are
Brain We Are

Jiří Kryštof Jarmar & Vojtěch Hlaváček, autoři podcastu roku 2021 v kategorii osobní rozvoj, vystudovaní biologové a experti na téma neurovědy

NASTAVENÍ MYSLI: Jak pracovat s mentálními modely v digitální době?

Člověk a jeho mysl se společně vyvíjeli po miliony let a vytvořili moderní svět tak, jak ho známe. Z evoluce si však s sebou mysl nese spoustu „kazítek“ – předpojatostí, chyb v myšlení nebo kognitivních zkreslení, která ovlivňují naše každodenní činy a rozhodnutí. A to někdy velmi negativně.

Speaker Olinka Vlachynská
Olinka Vlachynská

psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku, koučka a poradkyně v oblasti firemní kultury

NAŠE EMOCE: Jak být jejich pán a ne sluha?

Možná si myslíte, že jste racionální člověk, který nepodléhá emocím. Nebo se naopak vnímáte jako přecitlivělí a raději byste v některých situacích emoce vůbec neměli, protože máte pocit, že vás akorát paralyzují. Věděli jste však, že kdybyste vymazali emoce, nebyli byste schopni udělat jediné rozhodnutí?

Vydejme se na cestu do tajemných zákoutí naší mysli a prozkoumejme tu část naší osobnosti, která se vzpírá logice. Pojďte porozumět svým emocím.

Speaker Eliška Remešová
Eliška Remešová

psycholožka, systemická psychoterapeutka, vztahová poradkyně, členka Asociace manželských a rodinných poradců

EMOČNÍ PRVNÍ POMOC: Jak blízkým v krizi pomoct a neublížit?

Ruku na srdce. Kdo z vás nikdy neřekl někomu blízkému v těžké situaci "neboj, to bude dobrý" nebo "čas to zahojí"? A komu z vás to pomohlo, když jste něco podobného sami slyšeli? Možná jste se po tom cítili ještě hůř –nepochopení, oslabení, sami?

Jak díky ní můžeme své blízké v těžké chvíli skutečně podpořit? Co říct či udělat, abychom druhé nezranili víc?