Síla prezentování
Záznam webináře

Síla prezentování

Jak předat myšlenku a nadchnout pro ni publikum?

 • Potřebujete se zbavit strachu z mluvení před lidmi a posílit své sebevědomí?
 • Máte skvělé nápady, ale neumíte pro ně nadchnout své okolí?
 • Musíte prezentovat online a neznáte zákonitosti online přednášení?

Naučte se prezentovat tak, aby vám ostatní chtěli naslouchat.

vědecky podložené know-how

vědecky podložené know-how

vlastní tempo

vlastní

tempo

odkudkoliv, kdykoliv

odkudkoliv,

kdykoliv

prezentace a materiály

prezentace

a materiály

Máte skvělý nápad na zlepšení fungování vaší firmy, ale neumíte pro něj nadchnout kolegy nebo šéfa? Přesunulo se vaše podnikání do online prostředí, každý den musíte prezentovat a prodávat vaše nápady, ale nevíte, jak předat hlavní myšlenku tak, aby byla pochopitelná? Neumíte udržet pozornost vašeho publika? Vědecké studie ukazují, že lidé dokáží při prezentacích udržet pozornost pouhých 8 vteřin.

Připravili jsme pro vás webinář, který vám ukáže, jak tento čas využít na maximum. Naučí vás, jak zjednodušit vaše myšlenky a umět je co nejlépe formulovat.

Prezentování totiž není jen o prezentačních dovednostech a o tom, v jakém programu si připravíte prezentaci. Ale zejména o tom, jakou myšlenku chcete sdělit a co chcete, aby si vaši posluchači odnesli. Jaká by měla být hlavní myšlenka, která je obohatí, ale také přiměje k akci. Protože to je to, k čemu své posluchače chceme dovést. Můžeme mít skvělé myšlenky a nápady. Pokud je ale neumíme vyjádřit a předat ostatním, jako bychom je neměli. 


Na webináři se konkrétně dozvíte:
 • Rebranding vnímání prezentování – prezentování nejsou jen prezentační dovednosti.
 • Jaké jsou nejčastější chyby v prezentování a jak se jim vyvarovat?
 • Jak se zbavit strachu z mluvení před lidmi a posílit své sebevědomí?
 • Myšlenková příprava prezentace – téma vs. leitmotiv.
 • Jak "podrthnout" nejdůležitější myšlenku?
 • Jak používat jazyk efektivně a umět vyjádřit myšlenku jednoduše?
 • Co znamená pravidlo 8 – 20 – 18 a jak ho využít?
 • Jak prezentaci zahájit a zakončit?


Součástí webináře jsou příklady různých typů prezentací a řečníků, kterými se účastníci mohou inspirovat. Smyslem celého webináře je pomoci lidem vyjádřit své myšlenky tak, aby dokázaly zaujmout.

Záznam webináře vás také připraví na praktické používání jednotlivých technik a metod bez začátečnických chyb. Většina z nich se totiž velmi často opakuje a webinář vám pomůže jim předejít. Na základě 10 leté zkušenosti, načerpané z práce s účastníky našich školení, vás naučíme metody používat z dlouhodobého hlediska tak, aby byly doopravdy funkční.


Lektorka


Denisa Dědičová


Denisa má jednoduchou vizi: Lepší já, lepší svět. Proto je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde se věnuje školení témat, která nám pomáhají být tou nejlepší verzí nás samotných jak v osobním, tak profesním životě. 

Má vystudovanou pedagogickou fakultu a tři roky působila na Univerzitě ve španělské Malaze, kde v rámci své pedagogické praxe učila budoucí učitele jak učit.

Vzdělávání a prezentování ji živí 10 let a díky tomu má zkušenosti s různými druhy prezentací – od přednášek ve velkých sálech, přes vedení workshopů, po vytváření tzv. elevator pitch svým klientům na míru nebo natáčení webinářů a online kurzů.

Denisa je lektorka, konzultantka, spoluzakladatelka portálu EDUmame a majitelka vlastní módní značky Deedivine.

Více o ní najdete na www.denisadedicova.com.

Denisa Dědičová

Přehled lekcí


  Záznam webináře
Dostupné za dnů/dny
dnů/dny po přihlášení