Konec prokrastinace
Záznam webináře

TOXICKÉ VZTAHY

Jak je rozpoznat a najít řešení?

  • Co přesně toxický vztah je a jakým způsobem se projevuje?
  • Jak vypadají jednotlivé fáze toxického vztahu?
  • Jak rozpoznat toxické rysy a varovné signály u partnerů, členů rodiny, přátel a na pracovišti?

Pusťte si záznam webináře a odnesete si porozumění, jak toxický vztah rozpoznat, a jak jej uzdravovat, nebo jak z něj odejít. 

vědecky podložené

know-how


vlastní

tempo


odkudkoliv,

kdykoliv


prezentace

a materiály


Cítíte, že vám váš vztah způsobuje více trápení než radosti? Říkají vám blízcí, že už od dotyčného máte dát ruce pryč, ale vy máte pocit, že nemůžete? Něco vás stále drží, dokonce přitahuje? Nebo naopak chcete vztah ukončit, ale nevíte jak? 


Každý z nás se někdy zamotává do svých emocí, zamilovává se do problematických protějšků a opakuje stejné vztahové chyby. Až 80 % lidí zažilo emoční zneužívání, 3 ze 4 zaměstnanců zažilo toxický vztah s nadřízeným a 84 % žen a 75 % mužů uvádí, že má ve svém okolí toxického člověka. Naštěstí existují praktické techniky, které nám pomohou vyznat se sami v sobě i v druhých a vyhodnocovat naše vztahy objektivně. 

Připravili jsme pro vás webinář s psycholožkou a psychoterapeutkou Eliškou Remešovou.

Na webináři se konkrétně dozvíte:
  • Co přesně toxický vztah je a jakým způsobem se projevuje?
  • Jak vypadají jednotlivé fáze toxického vztahu?
  • Jak rozpoznat toxické rysy a varovné signály u partnerů, členů rodiny, přátel a na pracovišti?
  • Jaké překážky nám stojí v cestě, abychom toxický vztah dokázali opustit? A proč nám to trvá tak dlouho?
  • Co dělat, pokud se v toxickém vztahu už nacházíme a nechceme to vzdát?

Na webináři Eliška shrne data z aktuálních výzkumů o partnerských vztazích a představí příběhy z psychoterapeutické praxe. Z přednášky si odnesete porozumění, jak toxický vztah rozpoznat, a jak jej uzdravovat, nebo jak z něj odejít. 

Lektor


Eliška Remešová


Eliška má za sebou vysokoškolské studium psychologie na FF UK v Praze, kde se zabývala proměnou mužské role ve vztazích. Má za sebou také komplexní psychoterapeutický výcvik. Své vzdělání neustále rozšiřuje dalšími kvalifikacemi. Je lektorkou aplikované improvizace, která představuje cestu za svobodou k autentickému já a efektivní rovnocenné spolupráci s druhými.

V roce 2015 založila projekt MAMESE, který prostřednictvím (nejen) svatebních darů podporoval a rozvíjel vztahové dovednosti. V současné době se ve své psychoterapeutické praxi orientuje hlavně na vztahová témata jak s jednotlivci, tak páry. Pomáhá dvojicím lépe komunikovat a být spolu šťastnější. Založila projekt VZTAHY21 a vytváří inspirativní obsah pro firmy i širokou veřejnost.