Konec prokrastinace
Záznam webináře

BUDOUCNOST PRÁCE

Jak být efektivnější díky umělé inteligenci?

  • Proč byste se právě teď měli začít zajímat o AI?
  • V jakých odvětvích a na jakých rolích lze AI už nyní použít pro větší efektivitu? 
  • Jsou obavy, že vás AI nahradí v práci relevantní? A jak s těmito obavami pracovat?

Pusťte si záznam webináře a dozvíte se konkrétní informace a praktické rady, které vám pomohou převést teoretické znalosti o umělé inteligenci do praxe.


vědecky podložené

know-how


vlastní

tempo
odkudkoliv,

kdykoliv
prezentace

a materiály


Vnímáte důležitost nástupu umělé inteligence (AI), ale nevíte, jak ji využít ve svůj prospěch? Chcete překonat obavy z neznámého a začít konečně integrovat AI do svého každodenního života dřív, než vám „ujede vlak“? A jak i vaši práci můžete zefektivnit za pomoci AI nástrojů už dnes?

Umělá inteligence má každým dnem větší vliv na fungování každého z nás. Možnosti využití se posouvají mílovými kroky a jsou čím dál tím dostupnější každému, kdo se nebojí učit se něco nového. Znalost a ovládání AI se tak stává nezbytnou dovedností pro osobní růst a úspěch v 21. století, a to jak v práci tak i osobním životě.

Filip Dřímalka, expert na digitální trendy a autor knihy HOT: Jak uspět v digitálním světě, si pro vás připravil praktický webinář, kde do detailu představí konkrétní využití AI podle pracovních rolí (od asistentských pozic až po šéfy marketingu), oblastí (knowledge, generative AI, copilots – nelekejte se cizích názvů, vše bude vysvětleno) či kategorií (obrázky, text, video a další). Na webináři se dozvíte nejen mnoho informací o fungování AI, ale rovnou si i nástroje budete moci vyzkoušet, a získat tak sebevědomí v jejich používání.


Na webináři se konkrétně dozvíte:
  • Proč byste se právě teď měli začít zajímat o AI?
  • V jakých odvětvích a na jakých rolích lze AI už nyní použít pro větší efektivitu? 
  • Co byste se měli dozvědět a naučit, abyste mohli AI aktivně využívat? 
  • Jaké konkrétní nástroje můžete zařadit do své rutiny?
  • Jsou obavy, že vás AI nahradí v práci relevantní? A jak s těmito obavami pracovat?
  • Jaké jsou nejčastější omyly při práci s AI a jak se jim vyhnout?
  • Jaké jsou etické a bezpečnostní aspekty využívání umělé inteligence a jak je řešit?


Na webináři se dozvíte konkrétní informace a praktické rady, které vám pomohou převést teoretické znalosti o umělé inteligenci do praxe. Naučíte se, jak výrazně zlepšit svoji produktivitu a zjednodušit si práci díky AI nástrojům a jak díky tomu vést efektivnější a spokojenější život.

Lektor

Filip Dřímalka


Filip Dřímalka je expert na digitální trendy a jejich zavádění do firem. Založil projekty Digiskills.cz a Digitask.cz, které pomáhají s digitalizací a rozvíjejí digitální dovednosti desítek tisíc lidí v ČR i zahraničí. Své know how nabízí firmám ve formě strategických konzultací pro management firem a programů pro rozvoj manažerů a inovátorů.

Filip vytvořil řadu inovací, které dnes slouží jako základ vzdělávacích a rozvojových programů v českých firmách. Napsal také první českou knihu o digitální transformaci (HOT: Jak uspět v digitálním světě), vede podcast s inovátory HOTCAST a je vítězem LIGS Awards za inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých. V současnosti se věnuje tématu umělé inteligence a aktuálně dokončuje druhou knihu s názvem Budoucnost nepráce.