Konference Leadership Praha
Záznam konference

Konference Leadership Praha 2022


Smyslem 8. ročníku konference je odpovědět na otázky: 

  • Jak inspirovat a motivovat druhé?
  • Jak vybalancovat skvělé výsledky a spokojenost v týmu?
  • A jak opravdu žít své hodnoty?


Nechte se inspirovat předními osobnostmi českého businessu, úspěšnými manažery a manažerkami i Čechy, kteří zvládli vybudovat prosperující firmy za hranicemi naší země. 

pečlivý výběr osobností

pečlivý výběr osobností

unikátní know-how

unikátní

know-how

7 lekcí, 7 řečníků

7 lekcí

7 řečníků

vlastní tempo

vlastní

tempo


odkudkoliv,

kdykoliv

Řečníci a jejich přednášky


Speaker Jitka Dvořáková

Jitka Dvořáková

CEO CZC.cz, Top manažerka ankety HN, jedna z nejvlivnější žen ČR podle žebříčku Forbes 

CHANGE MANAGEMENT: Jak být inspirativním leaderem v proměnlivé době?

Žijeme v době, kdy změna je podstatou našeho bytí. I relativně nové odvětví e-commerce není výjimkou. Dochází v něm ke konsolidaci trhu, k rozvíjení omnichannel strategie i malým či velkým zádrhelům na cestě ke změně. Jak zvládnout takové krize? Jak nepřijít o klíčové lidi v důsledku změn? A proč nestačí najmout agenturu na change management?

Speaker Senta Čermáková

Senta Čermáková

ředitelka inovačního týmu Deloitte napříč 18 zeměmi, jako první žena v historii soutěže vyhrála titul Manažer roku 2010, vyučující na VŠE CEMS

EGO & VÁŠEŇ: Jak vychovat leadery pro 21. století?

Už dávno neplatí, že je vztah leadera a podřízeného jednosměrný. Na leadery jsou kladeny čím dál větší nároky a vedle jasných cílů businessu musí dobrý leader zohlednit i rozvoj a spokojenost celého svého týmu. A na této náročné misi je leader, upřímně řečeno, sám – a to především v momentech, kdy zkouší něco zcela nového a spoléhá se na intuici. Hlavním rozdílem nakonec nejsou vlastnosti a metody leadera, ale především jeho vlastní motivace. O tom, jak každý z nás buduje dvě „leadershipové hory“, jednu se základem v egu a druhou se základem ve vášni, promluví Senta Čermáková s příklady z vlastní kariéry.

Speaker David Semerad

David Semerad

spoluzakladatel a ex-CEO společností STRV a Kindest, zakladatel studia Mindzero, jeden z nejúspěšnějších českých podnikatelů v Kalifornii

EMOČNÍ INTELIGENCE: Jak může práce s lidskou psychikou pomoct s motivací a produktivitou týmu?

Během 14 let, kdy David vedl STRV a několik dalších business projektů, měl příležitost spolupracovat se stovkami lidí, jak v Evropě, tak v USA. Tato zkušenost mu umožnila poznat rozmanitost lidské psychiky a její vliv na motivaci a produktivitu pracovního týmu. David ve své přednášce bude sdílet několik svých pravidel a zvyklostí, které mu pomáhají být tím nejlepším leaderem a získat důvěru svých kolegů. V čem spočívá umění naslouchat potřebám lidí? Jak podněcovat pracovní nadšení? A jak využít přirozenou soutěživost ega jako výhodu při vedení týmu?

Speaker Pavel Houdek

Pavel Houdek

instruktor sebeobrany a spolumajitel školy Moderní sebeobrana, externí spolupracovník Deníku N a Heroine

VE VLASTNÍCH RUKOU: Kdo, když ne ty?

Když se nikdo neozve proti zlu, šíří se dál. Čím víc se šíří, tím více má každý jednotlivec pocit, že proti němu je pouze on sám. Pokud je ale člověk sám, nic nezmůže a tím spíš proti němu nevystoupí. Kruh se uzavírá. Dokud se nenajde někdo, kdo vystoupí z řady a zlu se postaví. Leader. Takový člověk může strhnout lavinu a z jednoho nesouhlasu je najednou hnutí. Lidé vidí, že v tom nejsou sami a přidávají se na správnou stranu.

Speaker Lukáš Havránek

Lukáš Havránek

moderátor konference, HR manažer a konzultant GrowJOB Institute

PRÁCE TADY A TEĎ: Jak nestát svým lidem v cestě?

Častější práce z domova, krom svých zjevných benefitů, posílila jeden přetrvávající problém: lidé mají méně času na kvalitní, ničím nerušenou práci. Přibylo on-line meetingů, zvýšilo se tempo komunikace a potenciální vyrušení číhají na každém rohu. Týmy a organizace jdou v tomto ohledu samy proti sobě, protože právě čas na kvalitní hlubokou práci je tím, co její efektivitu prokazatelně zvyšuje.

Speaker  Lucie Brešová

Martin Mucha

spoluzakladatel a CEO americké technologické společnosti Gobii, jeden z nejúspěšnějších českých podnikatelů v New Yorku 

HODNOTOVÝ LEADERSHIP: Jak být leaderem se srdcem na správném místě?

Na základě desetiletých mezinárodních zkušeností v oblasti financí, nemovitostí a technologií se Martin podělí o své know-how a názory na tzv. principled leadership, nebo-li hodnotové vedení. Hodnotoví lídři jsou ti, kteří vyjadřují své hodnoty, rozhodují se podle nich a důsledně a transparentně je naplňují.

Na přednášce vás Martin seznámí se svým vyvíjejícím se stylem vedení, který klade důraz na ctnosti, principy a empatii. Dozvíte se, jak posílit své týmy, realizovat smysluplné projekty a vytvářet hodnoty pro ostatní. 

Speaker  Lucie Mádlová

Lucie Mádlová

zakladatelka Asociace společenské odpovědnosti a Nakup na Dobro, jedna z nejvlivnějších žen ČR podle žebříčku Forbes

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST: Jak inspirovat k tomu dělat lepší svět?

Co znamená být společenský odpovědný leader? A jak těžké je inspirovat a nadchnout ostatní k tomu, aby společně s vámi měnili svět k lepšímu? Lucie představí svoji osobní cestu od doktorandky, která před téměř 15 lety v zápalu pro udržitelnost změnila téma své disertační práce z logistiky na společenskou odpovědnost, boj s předsudky a odvahu vybudovat Asociaci společenské odpovědnosti, která se stala největší iniciativou udržitelnosti v Česku, jejíž úspěchy nyní prezentuje i v OSN.